Kayıp cihazınızda iPhone'umu bul etkinse

iPhone'umu Bul uygulamasıyla cihazınızın yerini bulabilir, aygıtınızı kurtarmanıza ve verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak diğer eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.

*Bilgisayarınızdan icloud.com/find adresine gidin ya da başka bir cihazdan iPhone'umu bul uygulamasını kullanın.

*Aygıtınızı seçin,iPhone'umu bul'u açın ve harita üzerinden cihazınızın konumunu görün.Eğer cihazınız yakınlarınızdaysa sizin veya çevrenizdeki birisinin cihazın bulunmasına yardımcı olması için cihazınızın bir ses çıkartmasını sağlayabilirsiniz.

*Kayıp Modunu açınız.Kayıp modunu kullanarak cihazınızı uzaktan bir parola ile kilitleyebilir cihazınızın kilit ekranında telefon numaranızın bulunduğu özel bir mesaj görüntülenmesini sağlayabilir ve cihazınızın konumunu izleyebilirsiniz.

ios10 iphone6s ipad lost mode

*Kayıp veya çalınmış aygıtınızı polise bildiriniz.

*Cihazınızı siliniz.Kaybolan aygıtınızdaki verilere başkasının erişimini önlemek için cihazınızı silebilirsiniz.Cihazınızı sildiğinizde tüm bilgileriniz cihazdan temizlenir.iPhone'umu bul u kullanarak cihazınızı bulamazsınız.Cihazınızı izleyemezsiniz.

*Kayıp veya çalınmış cihazınızı iletişim operatörlerinize bildiriniz.Arama yapılmaması ve veri iletilmemesi için hesabınızı devre dışı bırakabilirler.

Aygıtınız kapalı bile olsa uzaktan kayıp moduna alabilir,kilitleyebilir veya silebilirsiniz.