Apple iPhone Pil Değişim Programı

Apple indirimli pil değişim programını kapsamında iPhone cihazınızı servise vermek için bizi ziyaret edebilir veya ücretsiz kargo ile ulaştırabilirsiniz.Bizi nasıl ziyaret edeceğinizi düşünüyor veya kargo ile ürünümü nasıl gönderirim diyorsanız buraya tıklayınız.

Apple İndirimli Pil Değişim Programı Duyurusu

Apple, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren başlayıp Aralık 2018'e kadar sürmesi planlanan indirimli pil değişim programı sunuyor. Bu değişim programı kapsamında iPhone 6 ve daha sonraki modellerin 319 TL tutarındaki garanti kapsamı dışındaki pil değişim ücretleri, 199 TL’ sına düşürüldü.

Pilinizi indirimli fiyattan yararlanarak değiştirmek için Ankara Maltepe ve Kızılay’ daki servis merkezlerimizi ziyaret edebilir veya buraya tıklayarak anlaşmalı kargomuz ile ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Değişim işlemi servis merkezlerimizdeki stoklarımızda batarya olması durumunda servisimizi ziyaretiniz esnasında 1-2 saatlik süre için de veya Apple Türkiye stoklarında olması durumunda  ortalama 1-2 işgünü sürebilmektedir.

Ayrıca 2018'in başlarında kullanıcıların iPhone pillerinin durumu ile ilgili daha fazla bilgi almasını sağlayacak ve pilin mevcut durumunun performansı etkileyip etkilemediğini kendilerinin görebilmesini sağlayacak bir iOS yazılım güncellemesi çıkacağı duyuruldu. Böylelikle pilinizin durumunuzu doğrudan kendiniz görebileceksiniz.

Bireysel Bilişim Apple premium yetkili servisimizin adres ve iletişim bilgileri için tıklayınız.